Pastel Kissproof Likit Ruj 15

Eylül 23, 2013

Hazır sonbahar kendini tastamam belli etmişken ben de sonbahara uygun bir rengi,bir ürünü tanıtayım dedim bugün.Pastelin bu serisini sevdim bu rujla,yalnız tek sorunum rengi :) Kahverengi bi insanın dudağına hiç mi yakışmaz yaaa,yakışmıyor arkadaş...10 yaş birden atlayıveriyorum :)

O sebeple de bu ruju kullanmayacağım :( Ama siz görün istedim :) Blogları araştırırken hiçbir blogda görmedim bu rengi ve ben alayım dedim! İyi halt ettim,hayır renkle bi sıkıntım yok ama bana hiç yakışmadı :(


Neyse ruja genel manada bakalım:

Rujumuz likit yapıda,fırçalı..Sürdükten kısa süre sonra matlaşıp sabitleniyor,mat rujlar dudakları rahatsız eder ama bende o his olmadı.Kokusu eh işte ama kısa bi süre sonra kalmıyor zaten. Matlaştıktan sonra da kolay kolay bozulmuyor..Rengi ise kiremit/kahve..Genel itibariyle çok beğendim,hatta swatchlama işim bittikten sonra sabunla yıkamaya kaldım çıkmadı :) Kolay kolay bozulacak bi ürün değil dudakta..Sanırım gerçekten day-long olmaya aday :)


Fiyatı 17-18 TL idi.

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

3 yorum

 1. Pastelin ojeleri dışında pek kozmetik ürününü kullanmadım ama bu ruj benimde rengim değil.Kahverengi ruj veya parlatıcılarda en son yöneleceğim renk sanırm :)
  Güle güle kullan diyeceğim ama yakışmıyor demişssin; ne desem bilemedim :)

  YanıtlaSil
 2. rengi çok güzel güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. 09 numaralı olanı daha iyiydi...

  YanıtlaSil

Facebook Sayfamı Takip Edin