Sally Hansen Miracle Cure :)

Mart 06, 2012

Kırılan tırnaklarım beni bu ürünle ilgili araştırmaya itti :) En son Trendyol'dan gelen hediye çekimi de değerlendirmek için bu ciciyi aldım :)) Trendyol'dan ilk kez alışveriş yapıyorum.Kutuya bayıldımmmm!Tırnakların soyulmasını %50 oranında engelliyormuş.Nimocum da yazmış,güvenirim ona.Aldım gitti işte... :))

Geldi ürünüm,hemen sürdüm tırnaklarıma,belki psikolojik ama tırnaklarım daha 1. günün sonunda bile güçlendi diyebilirim.çatlayan yeri koparırım ben hemen elim durmaz görünce.Bugün serçe parmağımdaki çatlamayı soymaya çalışıyorum ama yok,bi türlü soyulmadı :)) Hafiften bi güçlenme var gibi ;) Bugün ikinci günüm,normalde gün aşırı sürülüyormuş ama benim elimdeki oje devamlı soyuluyo diye bu 3. sürüşüm oldu iki günde.Sanırım düzenli kullanmayı beceremedim.

Sonuç için gerçekten sabırsızlanıyorum.Bakalım ne olacak? :))

Bakın bakalım Nimocum ne yazmış :))

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

7 yorum

 1. hayırlı olsun canımmm


  ps: geçen bi dizide bi isim gördüm özce

  sen geldin aklıma özi+böce=özce :D

  YanıtlaSil
 2. hahaha çok güldüm yaaa :)) aklına gelmeme çok sevindim :))

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, tırnaklarınızın uzaması ile ilgili sorununuz varsa sally hansen'ın bir ürünü var; o da çok iyi geliyor, birde flormar max growt harika bir ürün ben ojemin altına sürüyorum devamlı, hiç eksik etmiyorum, tırnaklarım o kadar güzel ve sağlıklı uzuyorlar ki inanamıyorum, eskiden tırnak yerdim ve herkes tırnakların çok kötü olacak derdi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merhaba :)
   tırnaklarımın uzaması problem olmuyor ama kırılma soyulma yaşıyordum,bakalım ne olacak bu ürünle beraber :))

   Sil
 4. Ben bu ürünü aylardır kullanıyorum hiç faydasını görmedim parama acıdım:( tırnaklarıma limonlu tuz sürerim daha iyi bence

  YanıtlaSil
 5. Son durum ne oldu? iyi geldi mi soyulmalar bitti mi :)

  YanıtlaSil

Facebook Sayfamı Takip Edin