Tüm ihtiyacım bu palette :) Flormar 08

Mart 07, 2013

Far tutkunu biriyim ben,yani öyleydim :) Artık pek kullanmıyorum nedense...Ama biliyorum ki zaman zaman bu aşk depreşiyor bende.Hele bir seyahate çıkacaksam "şu da lazım olur","aaa bunu kesin almalıyım yanıma" diyerekten 1938921 tane farla dolduruyorum makyaj çantamı :) Ve bu durumdan başta ev ahalisi olmak üzere tüm yurdum insanı şikayetçi,tatil çantamı her gören "ne gerek var tüm bunlara" diyor.Ama n'apim ya lazım olursa :( :)

Neyse sadede geleyim artık,bu far paleti benim için bu sıkıntıyı aza indirmenin bi yolu :) Londrada bir türk kızı'nın (Sevgili Su) "35 TL altında makyaj" videosunda kullandığı bu güzelim paletle bu vesileyle tanıştık.

Hemen koştum aldım 10 TL gibi bi fiyata sanırım.İçerisinde açıktan koyuya en sık kullanılan renkler bulunmakta.Ve renkler pastel tonlarda.

Mat oluşu da harika bir durum,ben en çok mat farları seviyorum gündelik yaşamda.O yüzden benim çok beğenerek kullandığım bir palet.Ve diğer renk skalası da geniş.Zevkinize göre 2-3 paletle tüm tatil ihtiyacınızı karşılayabiliriz diye düşünüyorum hanımlar :)) 

 Renkler şöyle,

İçinde iki adet far aplikatörü var ama ben kullanmadığımdan kaybettim sanırım :)

Bu da sırayla swatch,5 adet ama ortadakini görmüyor olabilirsiniz :) Gül kurusu bir renk ve bu şekilde oldu bileğimde.Bazla daha iyi olacaktır eminim.Bendeki 08 numara,siz de mutlaka bi şans verin derim.


Kadınlar gününüz kutlu olsun hanımlar...Sevgilerimle Özi :)

Bu yazılar da ilginizi çekebilir

7 yorum

 1. Sanıyorum bunlar yeni ambalajlar.Siyah ambalajları daha önce görmemiştim.Bende beyaz ambalajlılardan var.Görünümü sulu boya gibi.Bu daha kaliteli görünmüş.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bir çok marka bu siyah ambalajları kullanır olmuş :) Ama daha iyi olmuş gerçekten :)

   Sil
 2. Flormar cruelty free olursa neden vermeyeyim şans.. Renkler gayet güzel duruyor çünkü ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. kesinlikle haklısın ancak sanırım bu akım henüz yaygınlaşmadı markalarda :(( Bir an önce yayılsa keşke...

   Sil
 3. flormarın bu paletleri gerçekten çok kullanışlı bende de 04 numara var galiba..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ilk kez 5 li palet aldım.Mat olması hoşuma gitti ama her numarası mat değil malesef :) Sendeki nasıl canım mat mı?

   Sil

Facebook Sayfamı Takip Edin